KONST / Litografier / Färglitografi 12332169
nr 1233 2169
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Slussen. Signerad, numrerad 162/450, bladets mått: 68x52, löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:07:44
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
6
2.200 kr
7
2.000 kr
6
2.200 kr (Budbetjänt)
8
3.800 kr
9
2.600 kr
8
2.800 kr (Budbetjänt)
9
3.000 kr
8
3.200 kr (Budbetjänt)
10
3.400 kr
8
3.600 kr (Budbetjänt)
10
3.800 kr
8
3.800 kr (Budbetjänt)
10